
ST28 Raflı Şövalye Tipi Televizyon Standı
Her yaşam alanında şık ve güvenli izleme için tasarlanmış, ayarlanabilir yüksekliğe, geniş döndürme aralığına ve artırılmış stabiliteye sahip modern bir TV standı.
| Ölçüler | 97 × 49 × 147 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 49" - 86" |
| AV Mount Type | Sabit Askılar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 200×300, 200×200, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah ve Ceviz |
Modern Yaşam Alanları için Şık Şövale Esintili TV Standı
Depolama rafına sahip Raflı Şövalye Tipi Televizyon Standı, şıklık ve işlevselliği bir araya getiren, dört ayaklı ve şövaleden ilham alan zarif tasarımıyla izleme deneyiminizi geliştirir. Modern iç mekânlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanan bu stand, ideal izleme konumunu elde etmek için birden fazla yükseklik ayarı seçeneği sunar; entegre ekipman rafı ve kablo yönetim sistemi ise kurulumunuzu temiz ve düzenli tutar. Kaymaz koruyucu pedler ekstra stabilite sağlar ve zeminleri çizilmelere karşı koruyarak bu standı her yaşam alanı için akıllı ve şık bir tamamlayıcı haline getirir.

Yükseklik Ayarlı
TV’nin ideal izleme yüksekliğinde konumlandırılmasını sağlar.

Koruyucu Pedler
Stabilite sağlar ve zemin çizilmelerini önlemeye yardımcı olur.

Ekipman Rafı
Aksesuarlar ve cihazlar için ek depolama alanı sunar.

Kablo Yönetimi
Kabloların düzenli ve derli toplu kalmasını sağlar.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 49" - 86" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Yonga Levha ve Melamin, Kayın, Alüminyum, Plastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya (Metal Yüzeyler) |
| Boyutlar (Y×G×D) | 1472x971x489 mm (58"x38.2"x19.3") |
| VESA | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 50kg (110lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 10kg (22lbs) |
| Döndürme Aralığı | ±45° |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Kablo Yönetimi | Mevcut |
| Aksesuarlar | TV Devrilme Önleyici Kayış |
İlgili Ürünler


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST1L-A Tek Ayaklı Sabit TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST1LD-B Çift Ayaklı TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST2L-B Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları

