
LF66 Akıllı Orta Boy Motorlu TV Asansör Standı – Sesli ve Mobil Uygulama Kontrollü
Sessiz çalışma, sesli kontrol ve minimalist gizli tasarımıyla modern yaşam alanları için akıllı ve motorlu bir TV lift standıdır.
| Ekran Ölçüleri | 37" - 65" |
|---|---|
| AV Mount Type | Motorlu Askılar, TV Sehpaları |
| VESA | 100×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Sesli ve Uygulama Kontrollü Akıllı Motorlu TV Lift Standı
LF66-FA400-M Motorlu TV Lift Standı, Amazon Alexa, Google Home veya Tuya Uygulaması üzerinden sorunsuz ve akıllı kontrol sunarak akıcı ve modern bir izleme deneyimi sağlar. 37"–65" arası, 60 kg (132 lb) ağırlığa kadar çoğu TV’yi kaldırmak üzere tasarlanan bu model, 50 dB’nin altındaki düşük gürültü seviyesiyle hızlı ve sessiz şekilde çalışır. Minimalist ve gizli tasarımı sayesinde TV, indirildiğinde dolaplar veya özel muhafazalar içine zahmetsizce entegre olur; böylece temiz ve yerden tasarruf sağlayan bir estetik korunur. Yüksek kaliteli motoru stabil ve otomatik kaldırma performansı sunarken, ayarlanabilir kaldırma aralığı kusursuz gizleme imkânı sağlar. Dahili çarpışma önleme sistemi ise dar alanlarda bile hem TV hem de çevredeki dekor için ek koruma sağlar.

Devrimsel Lift Tasarımı
Özel dolaplar veya muhafazalar içinde TV’nin düzenli şekilde gizlenmesini sağlar.

Güçlü Motor
Stabil, güçlü ve dayanıklı kaldırma performansı sunar.

Uygulama Üzerinden Uzaktan Kontrol
Ek kullanım kolaylığı için Tuya Uygulaması ile kontrol imkânı sağlar.

Uzaktan Kumanda Dahil
Kolay ve hassas hareket kontrolü sağlar.

Çarpışma Önleme Sistemi
Kazaları ve olası hasarları önlemeye yardımcı olur.

Akıllı Sesli Kontrol
Sesli komutlarla TV konumunun zahmetsizce ayarlanmasını sağlar.
| Uyumlu Ekran Boyutları | 37" - 65" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Alüminyum, Pastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya |
| Boyutlar (Y×G×D) | 205x660x810~2020 mm (8.1"x26"x31.9"~79.5") |
| VESA | 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 350x350, 400x400, 600x300, 400x600, 600x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 60kg (132lbs) |
| Dayanım Testi | 4 Kez Onaylı |
| Yükseklik Aralığı | 1307~1607 mm (51.5"~63.3") |
| Kablo Yönetimi | Yok |
| Kontrolcü Türü | Radyo Frekanslı Uzaktan Kumanda |
| Profil | 120 mm (4.7") |
| Kurulum | Kabinet içinde |
| Güç Kaynağı | Input:AC 100~240V,50/60Hz; Output:DC 29V, 1.8A |
| Güç Kablosu Uzunluğu | 1.5 m (4.9ft) |
| Sertifikasyon | CE, ErP, FCC, RoHS, UKCA |
İlgili Ürünler


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST1L-B Tek Ayaklı Sabit TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST1LD-B Çift Ayaklı TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi



