
MT0291 Taşınabilir Raflı Şövale Tipi TV Standı
Dinamik ve esnek bir izleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan bu şık ve dayanıklı TV standı.
| Ölçüler | 79 × 49 × 132 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 49" - 80" |
| AV Mount Type | Mobil Standlar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah ve Ceviz |
Esnek İzleme için Şık ve Mobil TV Standı
Dinamik ve esnek bir izleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan bu şık ve dayanıklı TV standı, TV’nizi veya ekranınızı kolayca taşıyıp konumlandırmanız için taşınabilir bir çözüm sunar. Kolay kilitlenen bağlantı mekanizması hızlı ve zahmetsiz kurulum sağlar; entegre ekipman rafı ise aksesuarlar için pratik bir depolama alanı sunar. Kilit mekanizmalı ağır hizmet tipi tekerlekler akıcı hareket ve güvenli sabitleme imkânı sağlarken, dahili kablo yönetimi kurulumu temiz ve düzenli tutar.

Özel Kilit Mekanizması
TV’nin hızlı ve kolay şekilde monte edilmesini sağlar.

Eşya Rafı
Aksesuarlar için ek depolama alanı sunar.

Kilit Mekanizmalı Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
Akıcı hareket ve güvenli sabitleme imkânı sunar.

Kablo Yönetimi
Kabloların düzenli ve derli toplu kalmasını sağlar.

| Uygun Ekran Boyutları | 49" - 80" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Alüminyum, MDF |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya (Metal Yüzeyler) |
| Boyutlar (Y×G×D) | 804x555x1325 mm (31.7"x21.9"x52.2") |
| VESA | 200x200, 250x200, 300x200, 350x200, 400x200, 300x300, 350x300, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 50kg (110lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 5kg (11lbs) |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Kablo Yönetimi | Evet |
İlgili Ürünler


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST28 Raflı Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST1L-B Tek Ayaklı Sabit TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi

