
ST12 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Ev veya ofis kullanımı için esnek izleme imkânı sunan, şık, sağlam ve kolay monte edilebilir, dahili güvenlik özelliklerine sahip bir TV sergileme çözümü sunar.
| Ölçüler | 88 × 42 × 139 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 45" - 65" |
| AV Mount Type | Sabit Askılar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah ve Ceviz |
Modern ve Zarif Televizyon Sehpası
Şövalye Tipi Televizyon Standı, yüksek kaliteli metal ile geleneksel masif ahşabı bir araya getiren yenilikçi tasarımı sayesinde her türlü iç mekân dekorasyonuna uyum sağlar. Şık, zarif ve kullanıcı dostu olan bu stand, montajında sadelik ve kolaylık esas alınarak tasarlanmıştır. E-ticaret ve perakende ambalajlama için uygun yapısıyla Şövalye Tipi Televizyon Standı, TV standlarının yeni neslini temsil eder ve ev veya ofis kullanımı için ideal bir tercihtir. Akıllı kablo yönetim sistemi ve eksiksiz bir güvenlik kiti dahildir.

Özel Döndürme Özelliği
Esnek izleme açılarını destekler ve bakım için yeterli alan sağlar.

Özel Kilit Mekanizması
TV’nin hızlı ve kolay şekilde monte edilmesini sağlar.

Kauçuk Pedler
Kaymayı önler ve zeminleri çizilmelere karşı korur.

Güvenlik Kiti Dahil
Kazara devrilmeyi önlemeye yardımcı olan gerekli tüm donanımı içerir.

Kablo Yönetimi
Kabloların düzenli ve derli toplu kalmasını sağlar.

Zarif Tasarım
Metal ve masif ahşabın rafine birleşimiyle her mekâna modern ve şık bir dokunuş katar.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 45" - 65" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Alüminyum, Plastik, Kayın |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya (Metal Yüzeyler) |
| Boyutlar (Y×G×D) | 1385x880x420 mm (54.5"x34.6"x16.5") |
| VESA | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 32kg (70.4lbs) |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Döndürme Aralığı | +180°~-180° |
| Kablo Yönetimi | Yes |
| Aksesuarlar | TV Devrilme Önleyici Kayış |
İlgili Ürünler


ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST1L-A Tek Ayaklı Sabit TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST1LD-B Çift Ayaklı TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST22 Yüksekliği Ayarlanabilir Tekerlekli Monitör/TV Standı
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Mobil TV Sehpaları

