
ST35 Şövalye Tipi Televizyon Standı
ST35 Masif Ahşap TV Standı, doğal malzemeleri, işlevsel depolama alanını ve sade tasarımı bir araya getirerek sıcak ve zarif bir TV sergileme çözümü sunar.
| Ölçüler | 77 × 50 × 132 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 45" - 65" |
| AV Mount Type | Sabit Askılar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400 |
| Renk Seçenekleri | Mat Siyah ve Ceviz |
Sıcak ve Zamansız Masif Ahşap TV Standı
ST35 Masif Ahşap TV Zemin Standı, temiz çizgileri ve otantik, el işçiliğini andıran ince rustik tarzıyla her ortama sıcak ve davetkâr bir atmosfer katar. Masif ahşaptan üretilen yapısı, güvenilir destek sunarken doğal malzemelerden ilham alan klasik ve şiirsel bir dokunuş sağlar. Entegre ekipman rafı aksesuarlar için pratik bir depolama alanı sunar; dahili kablo yönetimi ise kurulumun düzenli ve derli toplu kalmasına yardımcı olur.

Masif Ahşap Yapı
Güçlü ve güvenilir destek sağlar.

Özel Kilitleme
TV’nin hızlı ve kolay şekilde monte edilmesini sağlar.

Ekipman Rafı
Aksesuarlar için ek depolama alanı sunar.

Kablo Yönetimi
Kabloların düzenli ve derli toplu kalmasını sağlar.

Döndürme Özelliği
Birden fazla izleme açısı sunar.

Yükseklik Ayarları
İdeal izleme yüksekliği sağlar.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 45" - 65" |
|---|---|
| Malzeme | Kayın, Çelik, Plastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya (Metal Yüzeyler) |
| Boyutlar (Y×G×D) | 768x505x1315 mm (30.2"x19.9"x51.8") |
| VESA | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 40kg (88lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 10kg (22lbs) |
| Döndürme Aralığı | ±45° |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Kablo Yönetimi | Mevcut |
| Aksesuarlar | TV Devrilme Önleyici Kayış |
İlgili Ürünler


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST2L-B Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


MT0291 Taşınabilir Raflı Şövale Tipi TV Standı
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Mobil TV Sehpaları, TV Sehpaları

