
ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Her yaşam alanında şık ve güvenli izleme için tasarlanmış, ayarlanabilir yüksekliğe, geniş döndürme aralığına ve artırılmış stabiliteye sahip modern bir TV standı.
| Ölçüler | 81 × 44 × 135 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 45" - 65" |
| AV Mount Type | Sabit Askılar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 200×300, 200×200, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
V Şeklinde Taban Tasarımlı Modern TV Standı
Temiz çizgilere sahip doğrusal profili ve yenilikçi V şeklindeki tabanıyla bu modern TV standı, her ortama rafine ve çağdaş bir estetik kazandırırken konforlu bir izleme deneyimi sunar. Kolay kilitlenen bağlantı mekanizması hızlı ve pratik kurulum sağlar; +70° ile -70° arasında döndürme özelliği ise ekranın ideal izleme açısına ayarlanmasına olanak tanır. Gizli kablo yönetimi kurulumu düzenli ve derli toplu tutar, dengeleme ayakları ise düz olmayan zeminlerde stabilite sağlar. Çocuklu ve evcil hayvanlı evler için güvenli bir seçenek sunan eksiksiz bir güvenlik kiti dahildir.

Döndürme Özelliği
Birden fazla izleme açısı sunar.

Kablo Yönetimi
Kabloların düzenli ve derli toplu kalmasını sağlar.

Denge Ayakları
Düz olmayan zemin ve yüzeylere uyum sağlar.

4 Kademeli Yükseklik Ayarı
En uygun izleme yüksekliğine ayarlamaya olanak tanır.

Özel Kilitleme
TV’nin hızlı ve kolay şekilde monte edilmesini sağlar.

Güvenlik Kiti Dahil
Kazara devrilmeyi önlemeye yardımcı olan gerekli tüm donanımı içerir.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 45" - 65" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Plastik, |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya |
| Boyutlar (Y×G×D) | 810x440x1345mm (31.9"x17.3"x53") |
| VESA | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 40kg (88lbs) |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Döndürme Aralığı | +70°~-70° |
| Kablo Yönetimi | Mevcut |
| Aksesuarlar | TV Devrilme Önleyici Kayış |
İlgili Ürünler


LF66 Akıllı Orta Boy Motorlu TV Asansör Standı – Sesli ve Mobil Uygulama Kontrollü
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Motorlu TV Sehpaları, TV Sehpaları


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST10 Eko Seri Tekerlekli Monitör/TV Standı
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Mobil TV Sehpaları, TV Sehpaları


ST2L-B Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları

