
ST10 Eko Seri Tekerlekli Monitör/TV Standı
Profesyonel ortamlar için ayarlanabilir izleme imkânı, düzenli kablo yönlendirme ve akıcı hareket kabiliyeti sunan kompakt ve uygun maliyetli bir mobil TV sehpasıdır.
| Ekran Ölçüleri | 32" - 55" |
|---|---|
| AV Mount Type | Mobil Standlar, TV Sehpaları |
| VESA | 100×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Profesyonel AV Kurulumları için Uygun Maliyetli Mobil TV Sehpası
Bütçe dostu ancak yüksek kaliteli bir çözüm olarak tasarlanan bu çok yönlü TV arabası, performanstan ödün vermeden maksimum değer sunar. Yüksekliği ayarlanabilir TV montajı ve AV rafı sayesinde dinamik sunumlar ve konferans ortamları için idealdir. Tek kolonlu tasarımı, sınırlı alanlar için uygun olan kompakt bir kaplama alanı sunarken, ağır hizmet tipi tekerlekler akıcı hareket ve güvenli konumlandırma sağlar. Entegre kablo klipsleri, temiz ve düzenli bir görünümün korunmasına yardımcı olur. T1041T, pratik ve uygun maliyetli AV çözümleri arayan işletmeler için güvenilir bir tercihtir.

Yüksekliği Ayarlanabilir TV Montajı
En iyi izleme deneyimini sağlar.

Yüksekliği Ayarlanabilir Ekipman Rafı
Aksesuarlar için ek depolama alanı sunar.

Kilit Mekanizmalı Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
Kolay hareket ve güvenli sabitleme sağlar.

Kablo Klipsi
Kabloları düzenli şekilde yönlendirerek dağınıklığı azaltır.
| Uyumlu Ekran Boyutları | 32" - 55" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Plastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya |
| Boyutlar (Y×G×D) | 716x554x1570 mm (28.2"x21.8"x61.8") |
| VESA | 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| Taşıma Kapasitesi | 35kg (77lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 5kg (11lbs) |
| Raf Yükseklik Ayarı | Mevcut |
| Dayanım Testi | 4 Kez Onaylı |
| Eğim Aralığı | +12°~-12° |
| Yükseklik Aralığı | 108mm (4.3") |
| Kablo Yönetimi | Mevcut |
İlgili Ürünler


ST12 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST17 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST28 Raflı Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST1L-B Tek Ayaklı Sabit TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi

