
LF19 SlimLift Motorlu Yükseklik Ayarlı Profesyonel Monitör/TV Sehpası
Profesyonel ortamlar için ayarlanabilir izleme, düzenli kablo yönlendirme ve akıcı hareket kabiliyeti sunan kompakt ve uygun maliyetli bir mobil TV sehpasıdır.
| Ekran Ölçüleri | 55" - 90" |
|---|---|
| AV Mount Type | Mobil Standlar, Motorlu Askılar |
| VESA | 100×100, 200×200, 200×300, 200×400, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400, 600×600, 800×400, 800×600, 900×600 |
| Renk Seçenekleri | Koyu Gri |
Premium Ekranlar için Motorlu SlimLift Ağır Hizmet Tipi TV Sehpası
LF19-FA600-S Motorlu SlimLift Ağır Hizmet Tipi TV Arabası, ince profili ve güçlü performansıyla profesyonel sergileme ortamlarını bir üst seviyeye taşımak üzere tasarlanmıştır. 90 inçe kadar ve 90 kg (198 lb) ağırlığındaki ekranları destekleyen bu model, uzaktan kumanda veya üzerindeki kontrol paneliyle yönetilebilen, neredeyse sessiz motorlu yükseklik ayarı sunar ve izleme yüksekliğinin saniyeler içinde ayarlanmasını sağlar. Endüstriyel sınıf çelikten üretilmiş, temiz ve minimal tasarımıyla akıcı hareket kabiliyeti ve güvenilir stabilite sunarken daha hantal alternatiflere kıyasla üstün performans sergiler. Kurumsal, eğitim ve konaklama uygulamaları için ideal olan bu araba, her premium kurulumu geliştiren esnek ergonomi ve modern estetik sağlar.

Uzaktan Kumanda Dahil
Kolay ve pratik yükseklik ayarı sağlar.

Yüksekliği Ayarlanabilir TV Montajı
En iyi izleme deneyimini garanti eder.

Kilit Mekanizmalı Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
Akıcı hareket ve güvenli sabitleme imkânı sunar.

Güçlü Motor
Stabil, güçlü ve dayanıklı kaldırma performansı sağlar.

Ağır Hizmet Tipi Çelik Yapı
90 inç ve 90 kg (198 lb) ağırlığa kadar TV’leri güvenle destekler.

Ek Destek Rafı
Ekipmanlar veya sunum materyalleri için alan sunar.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 55" - 90" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Plastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya |
| Boyutlar (Y×G×D) | 1087x801x1626~1926 mm (42.8"x31.5"x64"~75.8") |
| Kolon Boyutu (Ana Kolon / Uzatma Kolonu) | 50x45x1.5mm / 43x38x1.5 mm (2"x1.8"x0.059" / 1.7"x1.5"x0.059") |
| VESA | 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400, 800x400, 600x600, 800x600, 900x600 |
| Taşıma Kapasitesi | 90kg (198lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 3kg (6.6lbs) |
| Raf Yükseklik Ayarı | Yok |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Yükseklik Aralığı | 1307~1607 mm (51.5"~63.3") |
| Kablo Yönetimi | Yok |
| Kontrolcü Türü | Radyo Frekanslı Uzaktan Kumanda |
İlgili Ürünler


ST12 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


ST1S-B Güçlü Tek Ayaklı TV Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Pro Askı Serisi


ST2L-B Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


MT0291 Taşınabilir Raflı Şövale Tipi TV Standı
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Mobil TV Sehpaları, TV Sehpaları

