
ST58 Yüksekliği Ayarlanabilir Tekerlekli Döndürülebilir Monitör/TV Standı
Profesyonel ve ticari kullanım için gazlı amortisör ayarı, entegre güç çözümleri ve akıcı hareket kabiliyeti sunan esnek ve mobil bir ekran standıdır.
| Ölçüler | 41 × 41 × 122 cm |
|---|---|
| Ekran Ölçüleri | 17" - 35" |
| AV Mount Type | Mobil Standlar, TV Sehpaları |
| Ürün Ailesi | Ev / Ofis Serisi |
| VESA | 100×100, 75×75 |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
Gazlı Amortisör Ayarlı Gelişmiş Mobil Ekran Standı
ST58-STA100-02, akıcı ve zahmetsiz konumlandırma sağlayan, yükseklik ayarlı gazlı amortisörlü kolona sahip mobil bir ekran zemin standıdır. Tam ayarlanabilir başlığı; eğim, döndürme, rotasyon ve yükseklik ayarlarını destekleyerek farklı boylardaki kullanıcılar için ideal bir izleme deneyimi sunar. Önceden yerleştirilmiş sekiz (8) şeklinde dişi fişli güç kablosu kolonun içine gizlenmiştir; bu da modeli, ekran cihazlarıyla birlikte paketleme için uygun hale getirerek kullanım kolaylığı ve katma değer sağlar. Beş adet gizli tekerlekle donatılan stand, alanlar arasında kolayca taşınabilir; tabandaki kablo kapağı ise kabloları sabitleyerek akıcı ve dengeli hareket sağlar.

Geniş Hareket Aralığı
İdeal izleme için eğim, döndürme, rotasyon ve yükseklik ayarlarını destekler.

Kolon Yüksekliği Ayar Düğmesi
İstenilen konuma kolayca yükseltme ve alçaltma imkânı sunar.

Hızlı Serbest Bırakmalı VESA Plakası
Ekranın kolayca monte edilmesini ve sökülmesini sağlar.

Önceden Yerleştirilmiş Güç Kablosu
Ek kullanım kolaylığı için dahili ve kullanıma hazırdır.

Tabanda Gizli Tekerlekler
Temiz bir görünüm korunurken akıcı hareket imkânı sunar.

Gizli Kablo Yönetim Sistemi
Kabloların gizli ve düzenli kalmasını sağlar.

| Uyumlu Ekran Boyutları | 17" - 35" |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, Alüminyum, Plastik |
| Yüzey Kaplaması | Elektrostatik Toz Boya |
| Boyutlar (Y×G×D) | 406x406x920~1220 mm (16"x16"x36.2"~48") |
| VESA | 75x75, 100x100 |
| Taşıma Kapasitesi | 12kg (26.4lbs) |
| Raf Taşıma Kapasitesi | 3kg (6.6lbs) |
| Raf Yükseklik Ayarı | Mevcut |
| Dayanım Testi | 3 Kez Onaylı |
| Eğim Aralığı | +30°~-20° |
| Döndürme Aralığı | +15°~-15° |
| Ekran Döndürme | +180°~-180° |
| TV Yükseklik Ayarı | Mevcut |
| Yükseklik Aralığı | 300mm (11.8") |
| Kablo Yönetimi | Mevcut |
| Fiş Tipi | C7 (Sekiz Şekilli Fiş) |
İlgili Ürünler


LF19 SlimLift Motorlu Yükseklik Ayarlı Profesyonel Monitör/TV Sehpası
Askı Sistemleri, Ev / Ofis Serisi, Motorlu TV Sehpaları, Mobil TV Sehpaları


ST12 Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları


MT1L-A Tek Ayaklı Mobil TV Standı
Askı Sistemleri, Pro Askı Serisi, Mobil TV Sehpaları


ST28 Raflı Şövalye Tipi Televizyon Standı
Askı Sistemleri, Sabit TV Sehpaları, Ev / Ofis Serisi, TV Sehpaları

